Şaşkın Balık Restaurant, ŞaşkınBakkal

Şaşkın Balık
    Şaşkın Balık …..nasıl desem, dostlarınıza yemeğe gitmişsiniz, size deniz ürünlerini en lezzetli şekliyle hazırlayıp sunuyor ve siz yediğiniz dışındaki tatları da merak etmekten kendinizi alamıyorsunuz.
    Kömür ateşinde pişmiş çöp şişte ızgara hamsi ile kaşar, deniz börülcesi, karides ve sıcak soya soslu levrek sarma yedikten sonra hissettiklerimiz buydu. Tatlı olarak "volkanik" i tercih ettik, bir tür italyan suflesi üzerinde sade dondurma ile servis ediliyor. Çok başarılı idi. Son olarak da, içinde soğuk su bulunan ufak bir bardakta ikram edilen çay kaşığına dolanmış sakız reçeli, yanında geldiği türk kahvesinin tadına güzel bir aroma katıyordu. Diğer tatları denemeyi bir daha ki sefere bıraktık.
    Mekan sahibi Efkan Sara hayallerini gerçekleştirirken bizlere güler yüzlü, samimi sıcak, ayrılırken bir daha gelmeliyim dedirten bir ortam yaratmış. Ellerine, hayallerine sağlık…. Şaşkınbakkal’da sokak arasında sevimli bir balıkçı, Türk Sanat müziğinin en güzel şarkıları eşliğinde , beyaz tahta masalarda güzel yemeklerinizi yerken, burayı daha önce niye görmemişiz diye canımız sıkıldı doğrusu..
    Deniz ürünü seviyorsanız, farklı lezzetler arıyorsanız, samimi ortamda , garsonlar etrafımda dolaşmadan yemek istiyorsanız, bu güzellikleri hazırlayan kişiyle konuşup sohbet etmek, ellerine sağlık demek isterim diyorsanız doğru yerdesiniz:)
    Şaşkın Balık da, fiyatlar makul, çöp şişte hamsi ızgara 12,5TL, levrek sarma 9TL, volkanik 6TL gibi.

Şaşkınbakkal, Tonozlu sokaktaki ŞaşkınBalık'a ulaşımı, aşağıdaki haritadan görebilirsiniz.

Daha Büyük Google Haritada Görüntülemek için Tıklayınız

Etiketler: , ,