Bayram'da Bodrum Diyenler İçin En İyi Mekanlar

Bayramı Bodrum'da geçirmeye karar verdiyseniz, işte size yaşanmış deneyimlerimizden iki büyük otel ve iki de butik otel önerimiz: Hem pırıl pırıl bir deniz, güzel bir kum hem de yeşil ortam içinde olsun diyorsanız size Yalıçiftlik bölgesini öneririm.Bodrum yarımadasının güneyinde, Akyarlar gibi, deniz serindir, kuzeyde ise, denizin temizliğinden şüphe ediyorum, bazı günler denizin üstünde kabarcıklar oluyor. Güvercinlik açıklarında balık çiftlikleri var. Geriye en temiz, en bakir, Yalıçiftlik koyları kalıyor.
 Hapimag Sea Garden: Otelin Bahçesi, botanik bahçesi gibi, yem yeşil, çeşitli çiçekler ve ağaçlar var, iki ayrı koya sahip. Koylardan biri öğleden sonra rüzgar alsa da, diğeri hep sakin oluyor. Deniz Mavi Bayraklı. Yemekleri enfes. Sea Garden, büyük bir otel, yaklaşık 300 odası var. Hapimag Sea Garden Hotel hakkındaki yazımız için tıklayınız.
Club Med Bodrum: Yalıçiftlik'deki kaldığımız ve önerebileceğimiz diğer otel. Birkaç yıl evvel odaları da yenilendi, daha da güzel oldu. Club Med'in yemekleri ise muazzam, Fransız mutfağının eşsiz yemeklerini deneme imkanına sahip oluyorsunuz. Club Med Bodrum da, Sea Garden gibi, büyük bir otel, yaklaşık 250 odası var. Club Med Bodrum hakkındaki yazımız için tıklayınız.
 İpek Palaca Boutique Otel: Eğer Yalıçiftlik'de daha küçük, az odalı butik bir otel ise tercihiniz, önerimiz geçen yıl kaldığımız İpek Palace olacaktır. İpek Palace Boutique Hotel hakkındaki yazımız için tıklayınız.
Alkoçlar La Boutique Hotel: Bodrum'da Yalıçiftlik dışında son önerimiz ise Torbadaki Alkoçlar La Boutique olacaktır, gerçek bir butik otelde kalma ayrıcalığını yaşabilirsiniz. Alkoçlar La Boutique Hotel hakkındaki yazımız için tıklayınız.