Balayı İçin Özgün 5 Mekan !

Balayı Mekanları
Eğer balayınızın özel olmasını istiyorsanız, gidebileceğiniz mekanlar sınırlıdır. Yüzlerce hatta binlerce kişi ile bir arada balayı yapmak isterseniz, 5 veya 5+ yıldızlı otellere gidebilirsiniz.
    Bunların içinde balayı için en çok tutulanı Antalya Belek'deki Adam &Eve'dir. Fakat, daha küçük, özgün bir mekan tercih ederseniz, işte size 5 öneri:
    1. Bodrum, Torba'daki La Boutique Alkoçlar. Odalarının çoğunluğu suit olup, tam pansiyon ama yemekleri a la cart olan bir mekan. La Boutique Alkoçlar hakkındaki yazımız için tıklayınız.
    2. Çakalini : Kazdağlarında, beş dönümde kurulu çiftlikte, sadece 8 odası olan özel bir mekan. Çiftliğin her mekanında sanatçı sahiplerinin estetik dokunuşlarını fark ediyorsunuz. Sakin bir ortam için ideal mekan. Çakalini hakkındaki yazımız için tıklayınız.
    3. Paradise Garden: Ölüdeniz sırtlarında orman içinde 30 dönümlük botanik bahçesi gibi alanda sadece 27 odası olan bir butik otel. Paradise Garden hakkındaki yazımız için tıklayınız.
    4. Patara Prince Resort: Kalkan'da mavi bayraklı muazzam bir denize sahip Patara Prince Resort, büyük bir alanda yerleşik. Bu alanda devre mülkler, villalar ve bir de butik otel var. Balayı için, Butik otel kısmı ideal. Patara Prince hakkındaki yazımız için tıklayınız.
    5. Olympos Lodge: Antalya Çıralı'da Türkiyenin en eski butik otellerinden. Tarkan dahil pek çok yerli ve yabancı sanatçının tercihi. Fiyatları diğerlerine göre oldukça yüksek. Bahçesinde tavus kuşları gezen, her tarafta kumkuat, limon, portakal, palmiye ağaçlarının olduğu sayılı odası olan çok çok özel mekan.

Etiketler: , ,