Uzun Bayram Tatili İçin En İyi Lokasyonlar

Uzun Bayram tatili için her bölgede gidilebilecek en iyi otelleri geçmiş tecrübelerimizle derledim:
 Beldibi: Beldibindeki Renaissance Otel. Büyük bir bahçesi var orman gibi, portakal ağaçlarından çam ağaçlarına kadar. Odaları geniş, yemekleri ise enfes. Renaissance Otel hakkındaki yazımız için tıklayınız.
Belek: Antalya çevresinde en beğendiğimiz otel, Lykia World LinksGolf Hotel, Antalya. Odaları muhteşem, yemekler ise harikulade. Lykia World LinksGolf Hotel hakkındaki yazımız için tıklayınız.
Kalkan: Kalkan'da tavsiye edebileceğim en iyi yer, Club Patara. Kalkan'ın deniz suyu hafif serindir, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklığı için en iyi çözüm bence. Club Patara hakkındaki yazımız için tıklayınız.
 Marmaris: Eğer denize sıfır bir otel arıyorsunuz, Marmaris Kumlubük'deki Villa Florya Beach Resort. Fakat, Villa Florya Beach Resort'un çok az odası olduğu için rezervasyonda acele etmek gerekir. Villa Florya Beach Resort hakkındaki yazımız için tıklayınız. Eğer Marmaris çok sıcaktır, biraz esinti olsun derseniz, Marmaris Turunç'daki Loryma Resort daha iyi bir çözüm. Loryma Resort, Turunç'a inerken biraz tepede olduğu için, havada bir serinlik oluyor, Marmarisin bunaltıcı sıcaklığını hissetmiyorsunuz. Loryma Resort hakkındaki yazımız için tıklayınız.
Bodrum: Bodrum, Torbadaki Alkoçlar LaBoutique Hotel, Bodrum için ideal çözüm bence. Gerçek bir Boutique Otel olan Alkoçlar hem tam pansiyon hem de A la cart konseptiyle çalışıyor. Alkoçlar LaBoutique Hotel hakkındaki yazımız için tıklayınız.
Kuşadası: Kuşadasının merkezindeki Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, size hem Kuşadasının içinde tatil imkanı veriyor hem de 500 yıllık tarihi bir kervansarayda konaklama imkanınız oluyor. Güzel bir deneyim. Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı hakkındaki yazımız için tıklayınız.
Cunda: Cunda kalınacak yerler genelde pansiyon işletmeleridir. Cundada kaldığımız Altay Pansiyon, Girit'den mubadele ile gelmiş ailenin işlettiği Cundanın en eski pansiyonu. Avlusundaki kahvaltı doyumsuz. Cunda hakkındaki yazımız için tıklayınız.
Assos: Assos'un en yeni Butik oteli olan Calidus'da birkaç hafta önce kalmıştık. Temmuz'un ortasında açılan Calidus otel, gerçek bir butik otel. Bayram için yer bulabilirmirsiniz acaba. Calidus yazımız için tıklayınız.
Kazdağları: Gündüzleri Assos yolundaki Beach Club'ında denize girip, diğer vakitlerinizi yeşilin içinde konaklamak isterseniz, Yeşilyurt'daki Öngen Country Hotel bayram tatili için iyi bir seçenek. Öngen Country Hotel hakkındaki yazımız için tıklayınız.